Den Haag & heel de Randstad
★★★★★ Beoordeeld op Google 070 783 0224
Home Werkgebied Sliedrecht

PandFix in Sliedrecht alle diensten op één plek

Een vakman nodig in Sliedrecht? Bel 070 783 0224 of stuur een foto via WhatsApp.

Beoordeeld op Google · Prijs vooraf · Garantie op het werk

Op deze pagina vindt u alle diensten van PandFix in Sliedrecht, met per klus de prijzen en de werkwijze, en een korte blik op de woningen in de gemeente.

Prijs vooraf
Heel Sliedrecht
Bellen, appen of formulier

Kort antwoord

PandFix helpt in heel Sliedrecht met loodgieter, ontstopping, lekdetectie, cv-ketel, badkamer renoveren, tegelzetter en elektricien. U hoort de prijs altijd voordat we beginnen.

Bel mij terug

Laat uw naam en nummer achter, dan bellen wij u. Liever direct? Bel 070 783 0224 of app ons.

Vrijblijvend — u zit nergens aan vast.
CBS-cijfers

Sliedrecht in cijfers

Een korte blik op de 11.257 woningen in Sliedrecht.

11.257woningen in Sliedrecht10.929 huishoudens
15,6%gebouwd vóór 1945Nederland: 18%
36%gebouwd 1945–1975Nederland: 28,9%
27,8%gebouwd vanaf 1995Nederland: 26,8%
38%meergezinswoningen (flat, portiek, appartement)Nederland: 37%
58%koopwoningenNederland: 57%
690 m³gemiddeld aardgasverbruik per woning per jaarNederland: 800 m³
30%woningen met zonnestroomNederland: 36%

Sliedrecht heeft 26.261 inwoners in 10.929 huishoudens. 51,6% van de woningen is gebouwd vóór 1975, ongeveer gelijk aan het landelijk aandeel van 46,9%. Oudere woningen vragen vaker om vervanging van leidingen, afvoer en groepenkast. 62% van de woningen is een eengezinswoning, vaak met kruipruimte en badkamer op de verdieping.

Bron: CBS StatLine, Kerncijfers wijken en buurten 2024 en Voorraad woningen naar bouwjaar, 1 januari 2026 (opgevraagd oktober 2026). Gemiddelden gelden voor alle woningen in de gemeente, niet voor één woning.

Werkgebied

Waar in Sliedrecht we komen

We werken in de hele gemeente Sliedrecht, in wijken als Sliedrecht-Centrum, Sliedrecht-Oost, Sliedrecht-West en Sliedrecht-Noord. Bel of app ons met uw postcode, dan hoort u direct wanneer er iemand kan komen.

Buurgemeenten:

Veelgestelde vragen

Vragen over PandFix in Sliedrecht

Welke klussen doet PandFix in Sliedrecht?

Onder andere loodgieter, ontstopping, lekdetectie, cv-ketel, badkamer renoveren, tegelzetter en elektricien. Twijfelt u of uw klus erbij hoort, stuur dan een foto.

Wat kost een vakman in Sliedrecht?

De voorrijkosten zijn € 35 excl. btw (€ 42,35 incl.). Voor veel klussen staat een richtprijs op de dienstpagina; voor maatwerk krijgt u vooraf een offerte.

Hoe vraag ik een klus aan?

Bel, stuur een WhatsApp-bericht met een foto, of vul het formulier op deze pagina in. U zit nergens aan vast tot u akkoord geeft op de prijs.

Meer in en rond Sliedrecht

Liever teruggebeld worden?

Laat uw nummer achter met een korte omschrijving — dan bellen wij u. Liever direct bellen? 070 783 0224.

Vrijblijvend — u zit nergens aan vast.

Bel nuWhatsAppOfferte
Gerelateerde diensten

Direct verder — één team, één nummer

Lekdetectie Den Haag Lekkage stoppen 24/7 spoed Ontstopping & riool Loodgieter Den Haag Waterschade CV-ketel storing Rioolreparatie

Bel 070 783 0224 — of vraag een offerte.